AtletIS - Športový informačný systém
slide1
slide2
slide3
Infopanel
obrázek
obrázek

obrázek obrázek obrázek
obrázek obrázek


Ponuka reprezentačného oblečenia Adidas

Ponuka oblečenia
Objednávkový formulár
Obchodné podmienky

obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek

Strana 1 z 406 > >>
commonArticle.Name

Výsledky sobotňajšieho Non stop behu hrebeňom Nízkych Tatier na Donovaloch

DONOVALY 25. júna 2017 (SITA)

Výsledky sobotňajšieho Non stop behu hrebeňom Nízkych Tatier na Donovaloch (46,5 km):

Muži: 1. Peter Fraňo (Chata Milana Rastislava Štefánika) 4:38:11 h, 2. Richard Zvolánek (ARCh MAX / Fruit powa!) 4:43:13, 3. Kamil Jezierski (Poľ.) 4:45:06
Ženy: 1. Katarína Lamiová (All4Run Košice) 5:36:51 h, 2. Petra Fašungová (ShangriLa bus) 5:44:41, 3. Zuzana Urbancová (ČR) 5:57:03

commonArticle.Name

Výsledky sobotňajšieho 14. ročníka Donovalského polmaratónu(21,1 km) s prevýšením 480 m

DONOVALY 25. júna 2017 (SITA)

Výsledky sobotňajšieho 14. ročníka Donovalského polmaratónu (21,1 km) s prevýšením 480 m:

Muži: 1. Martin Plavčo (ŠK Bradlan Brezová) 1:38:22 h, 2. Martin Svočák (Behám srdcom) 1:38:42, 3. Tomáš Kamas (TJ Tatran Spišská nová Ves) 1:40:19

Ženy: 1. Anna Zvarová (Svetielko nádeje) 2:02:17 h, 2. Andrea Grendová (Bike/Ski fans Revúca) 2:06:27, 3. Michaela Kúdeľová (Svetielko nádeje) 2:09:36

commonArticle.Name

Výsledky sobotňajšieho 43. ročníka Kysuckého maratónu (42 195 m) so štartom v Čadci

ČADCA 25. júna 2017 (SITA)

Výsledky sobotňajšieho 43. ročníka Kysuckého maratónu (42 195 m) so štartom v Čadci:

Muži: 1. Viktor Starodubcev (Ukr./JM Demolex Bardejov) 2:37:38 h, 2. Miroslav Ilavský (Jogging klub Dubnica nad Váhom) 2:43:13, 3. Tomáš Kopčík (Trnava) 2:43:29

Ženy: 1. Ivana Butoracová (MTC Vyšná Šebastová) 3:22:57 h, 2. Alžbeta Tiszová (TMS International Košice, s.r.o) 3:58:43, 3. Zlatka Semanová (O5BK Furča Košice) 4:03:23

commonArticle.Name

Výsledky nedeľňajšieho 16. ročníka Behu na Poludňový grúň s traťou dlhou 4000 m s prevýšením 846 m so štartom v Terchovej

TERCHOVÁ 25. júna 2017 (SITA)

Výsledky nedeľňajšieho 16. ročníka Behu na Poludňový grúň s traťou dlhou 4000 m s prevýšením 846 m so štartom v Terchovej:

Muži: 1. Jozef Hlavčo (Salomon - Suunto) 33:01,3 min, 2. Andrzej Dlugosz (Ukr./UBIQUINOL) 33:49,8, 3. Andrej Paulen (ŠK Dukla Banská Bystrica) 34:27,5

Ženy: 1. Katarína Paulínyová (AK ZŤS Martin) 44:25,7 min, 2. Marie Delingerová (ČR/AVA) 45:57,8, 3. Adéla Esentierová (ČR/Baláž Extreme-Team) 46:49,5

commonArticle.Name

Výsledky sobotňajšieho 15. ročníka Behu na Chopoks traťou dlhou 4726 m a prevýšením807 m

JASNÁ 25. júna 2017 (SITA)

Výsledky sobotňajšieho 15. ročníka Behu na Chopok s traťou dlhou 4726 m a prevýšením 807 m:

Muži: 1. Ondřej Horák (ČR/Fortex Moravský Beroun) 36:45,6 min, 2. Matej Petrovič (LK Opalisko Závažná Poruba) 36:50,7, 3. Zbigniew Jaworski (Poľ./Kluszkowce) 36:57,7

Ženy: 1. Marie Delingerová (ČR/Fortex Moravský Beroun) 47:57,7 min, 2. Aneta Smerčiaková (KBL Jasná) 48:19,6, 3. Daniela Reksová (BK Lysá pod Makytou) 48:31,8

commonArticle.Name

Juniorské M-SR v atletike - nedeľné výsledky

BRATISLAVA 25. júna 2017 (SITA)

   Najúspešnejším klubom na juniorských majstrovstvách Slovenska v atletike v Bratislave na štadióne Mladá Garda sa stal ŠK ŠOG Nitra, ktorý si vybojovali sedem titulov (bilancia 7 - 2 - 7). Na ďalších priečkach skončili AK Spartak Dubnica (4 - 5 - 5) a AC Stavbár Nitra (3 - 3 - 2).

Dve individuálne zlaté medaily získali Patrik Dömötör z TJ Olympia Galanta (110 m prek.: 14,91 a 400 m prek.: 55,41), Jakub Benda z AC Stavbár Nitra (200 m: 21,79 - limit IAAF na MS do 17 rokov a diaľka: 657) a Adrián Baran z MŠK Vranov nad Topľou (guľa /6 kg/: 18,02 - prísnejší limit SAZ na MEJ a disk /1,75 kg/: 50,24), Emma Zapletalová zo ŠK ŠOG Nitra (200 m: 24,75 - limit IAAF na MS do 17 rokov a 400 m: 55,72 - limit IAAF na MS do 17 rokov) a tiež Lucia Beláková z AFK Nové Mesto n/V. (1500 m: 4:48,29 a 5000 m: 18:25,53). V oštepe splnil Maximilián Slezák výkonom 69,40 m prísnejší limit SAZ na MEJ v talianskom Grossete.

"Zvažujeme, že na juniorské ME do talianskeho Grosseta nominujeme aj štafetu na 4 x 400 metrov. Tri dievčatá - Zapletalová, Gajanová, Takácsová - už majú individuálne limity, o štvrté miesto by mohli ďalšie dievčatá zabojovať už najbližší víkend na masjtrovstvách Slovenska dospelých v Banskej Bystrici. Ak niektorá z adeptiek preukáže adekvátnu formu, navrhneme do nominácie aj štafetu," informoval šéftréner mládeže SAZ Martin Illéš.

Víťazi disciplín - nedeľa:

JUNIORI

200 m (-1,2): Jakub Benda (AC Stavbár Nitra) 21,79
1500 m: Andrej Paulíny (AK ZŤS Martin) 4:04,67
5000 m: Jakub Kopiar (AC Malacky) 16:29,42
400 m prek.: Patrik Dömötör (TJ Olympia Galanta) 55,41
výška: Gergely Tóth (Slávia STU Bratislava) 190
trojskok: Daniel Bisaha (AO Sparta Pov. Bystrica) 14,15
guľa (6 kg): Adrián Baran (MŠK Vranov n/T.) 18,02
oštep (800 g): Maximilián Slezák (SK Dukla o. z. B. Bystrica) 69,40
4 x 400 m: AK Spartak Dubnica (Bugoš, Guga, Kvasnica, Labo) 3:28,44

JUNIORKY

200 m (+1,2): Emma Zapletalová (ŠK ŠOG Nitra) 24,75
800 m: Gabriela Gajanová (AK ZŤS Martin) 2:08,14
5000 m: Lucia Beláková (AFK Nové Mesto n/V.) 18:25,53
400 m prek.: Paula Ácsová (ŠK ŠOG Nitra) 1:03,41
výška: Monika Zavilinská (AK Junior Holíč) 168
trojskok: Hana Vanovčanová (Slávia UK Bratislava) 11,69
guľa (4 kg): Michaela Vrecková (Slávia ŠG Trenčín) 12,69
oštep (600 g): Karolína Hamráková (Akademik TU Košice) 40,92
4 x 400 m: AK Spartak Dubnica (Kišková, Kubaščíková, Slivková, Zápotočná) 4:00,11

commonArticle.Name

Najúspešnejším klubom na majstrovstvách Slovenska mladšieho žiactva (veková kategória do 13 rokov) v atletike v Trenčíne bol AFK Nové Mesto nad Váhom

TRENČÍN 25. júna 2017 (SITA)

   Najúspešnejším klubom na majstrovstvách Slovenska mladšieho žiactva (veková kategória do 13 rokov) v atletike v Trenčíne bol AFK Nové Mesto nad Váhom s 3 titulmi pred TJ Olympia Galanta, Megy Sport Dunajská Streda, CVČ Liptovský Mikuláš a AO ŠG Košice, ktoré získali po dve zlaté.

Dva individuálne tituly si vybojovali Tomáš Grajcarík z AFK Nové Mesto nad Váhom a Michaela Molnárová z AO ŠG Košice. Grajcarík triumfoval na 150 m (17,88) a 600 m (1:32,91), pričom na stopäťdesiatke utvoril aj rekord SR mladšieho žiactva. Molnárová na 60 m prekážok utvorila rekord SR časom 9,53 sekundy a vyhrala aj výšku (161 cm). Ďalšie historické maximum pridali na 4 x 60 m chlapci TJ Olympia Galanta v zložení Klement, Takács, Róka, M. Repa časom 31,33 sekundy.

V diaľke dievčat zvíťazila výkonom 519 cm Renáta Vodnyanszká (Megy Sport Dunajská Streda), dcéra siedmej z ME 2010 v Barcelone Renáty Medgyesovej. Vo výške obsadila 4. miesto výkonom 149 cm.

Víťazi disciplín:

CHLAPCI

60 m (-0,9): Martin Repa (TJ Olympia Galanta) 7,82
150 m: Tomáš Grajcarík (AFK Nové Mesto n/V.) 17,88 - rekord SR
600 m: Tomáš Grajcarík (AFK Nové Mesto n/V.) 1:32,91
1500 m: Tomáš janíček (BK Lysá pod Makytou) 4:47,22
60 m prek. (-1,5): Jakub Frič (Akademik TU Košice) 9,61
výška: Sebestyén Fekete (Megy Sport Dun. Streda) 170
diaľka: Matej Dvoran (AFK Nové Mesto n/V.) 555
guľa (3 kg): Filip Fleischhacker (AC Stavbár Nitra) 12,96
loptička: Dalibor Kamenický (Slovan Levoča) 64,57
2000 m chôdza: Tomáš Horný (BCF Dukla B. Bystrica) 10:36,16
4 x 60 m: TJ Olympia Galanta (Klement, Takács, Róka, M. Repa) 31,33 - rekord SR

DIEVČATA

60 m (-3,7): Petra Krotáková (CVČ Lipt. Mikuláš) 8,31
150 m: Tamara Balajová (Slávia ŠG Trenčín) 19,86
600 m: Viktória Marčeková (AK ZŤS Martin) 1:45,64
1500 m: Barbora Gombárová (AK Spartak Dubnica) 5:02,97
60 m prek. (-0,8): Michaela Molnárová (AO ŠG Košice) 9,53 - rekord SR
výška: Michaela Molnárová (AO ŠG Košice) 161
diaľka: Renáta Vodnyanszká (Megy Sport Dun. Streda) 519
guľa (3 kg): Vesna Hynková (CVČ Lipt. Mikuláš) 10,31
loptička: Liana Melíšková (AC Nové Zámky) 62,05
2000 m chôdza: Paulína Avenová (ŠK ŠOG Nitra) 10:27,1
4 x 60 m: Slávia TU Košice (Lauffová, Bujňáková, Devaldová, Rusnáková) 32,23

commonArticle.Name

Výsledky sobotňajšieho 37. ročníka pretekov Beh cez hornoorešanské vŕšky - Memoriál Františka Hečka v Horných Orešanoch

HORNÉ OREŠANY 25. júna 2017 (SITA)

   Výsledky sobotňajšieho 37. ročníka pretekov Beh cez hornoorešanské vŕšky - Memoriál Františka Hečka v Horných Orešanoch (okr. Trnava):

Muži (10,3 km absolútne poradie): 1. Marek Hladík (www.autozeriavy.com) 35:20 min - traťový rekord, 2. Lukáš Soural (ČR/VS Univerzita Brno) 36:09, 3. Ján Križák (AŠK Grafobal Skalica) 37:10, 4. Boris Kotman (TJ Dynamo Dolný Kubín) 37:28, 5. Michal Puškár (bernohy.sk) 38:36, ... 20. Ľuboš Bogdányi (SITA Sport Team/Galanta) 43:51
Ženy (10,3 km absolútne poradie): 1. Martina Čibová (GCPsquad) 45:19, 2. Dana Janečková (AC Nové Zámky) 45:46, 3. Barbara Chrenková (Dubnica nad Váhom) 46:28, 4. Blažena Kocúriková (ŠK Jablonica) 47:12, 5. Jitka Hudáková (Ďurikam Team Trenčín) 47:13

Strana 1 z 406 > >>